Як організувати ігри під час хвороби дитини?
-Не давайте відразу багато іграшок, т. к. це утомливо для дитини і створює безлад на ліжку, розсіює його увагу;
разом з тим не відбирайте іграшку, боячись, що він стомиться, цим ви викличете тільки сльози;Бережіть очі
Стежити за правильною посадкою за столом.
Вживати багату вітамінами їжу.
Регулярно робити гімнастику для очей.
Не можна дитині дивитися телевізор більше 30 хвилин в день, так як це веде до ослаблення нервової системи.
Ангіна є досить поширеною і відомою інфекцією як дорослих, так і дітей. Ангіна — це запалення і збільшення мигдалин, які є частиною лімфатичної системи людини. Найчастіше ангіна вражає дітей у віці 5 — 14 років. Симптоми: • біль у горлі, збільшення мигдаликів, наліт або біло-жовті точки на них;
• підвищення температури. Якщо у Вашої дитини з’явилися дані симптоми або захворіло горло, то необхідно звернутися до лікаря. Лікування повинен призначити лікар, але є домашні засоби, які можуть значно полегшити стан дитини: • льодяники для горла;
• рясне тепле вітамінізоване питво в гарячковий період. При ангіні добре допомагають антибіотики, але їх потрібно застосовувати за призначенням лікаря! Дуже важливо, щоб дитина пройшла весь курс призначених антибіотиків, навіть якщо він, на Ваш погляд, почуває себе непогано. При ангіні необхідно провести бактеріологічне дослідження мазка з мигдалин для виявлення збудника захворювання, у тому числі на дифтерію. Дитині, хворій на ангіну, необхідно виділити особисту столовий посуд і рушник. Не варто панікувати, якщо у Вашої дитини збільшені мигдалини, так як у віці від 2 до 6 років це є віковою особливістю. З роками вони зменшуватися. І пам’ятайте, що видаляють мигдалики тільки по серйозних медичними показаннями.
Постава людини не тільки позначається на красі його фігури, всім зовнішньому вигляді, але і надає прямий вплив на його здоров’я.
Чіткі, природні вигини хребта утворюються до 6-7 років життя дитини. Вони відіграють дуже важливу роль у запобіганні внутрішніх органів і головного мозку від поштовхів і струсів, так як хребет набуває здатність пружинити при рухах стоп.
Оскільки на ріст і формування постави впливають умови навколишнього середовища, батьки та співробітники дошкільних установ, повинні контролювати пози дітей при сидінні, стоянні, ходьбі.
Своєчасне правильне харчування;
Оптимальна освітленість;
Розслабляти м’язи тіла;Головним дієвим засобом профілактики дефектів постави є правильне і своєчасно почате фізичне виховання.
Негативний вплив на формування постави надає надмірно м’яка постіль. Матрац повинен бути жорстким (ватним) і обов’язково рівним, таким, щоб в середині його не утворювалося провалу, а подушка — невисокою (1517 см). Сон на м’якій постелі з високим узголів’ям утруднює дихання.
Будьте уважні до стану ВАШОЇ ДИТИНИ!