с. Брагинівка. Брагинівський ДНЗ

 
В останні весняні дні у молодшій групі «Капітошки» було проведено «Родинне свято». Малеча зі своїми батьками провели час дуже цікаво й весело. Вихователі підготували прекрасний сценарій, де батьки й діти були героями казок, дарували один одному подарунки, грали в ігри, робили сюрпризи. Найкращим сюрпризом для малюків стало незвичайне оновлення ігрового майданчика: білий лебідь в голубому озерці, різнокольоровий паровозик та африканська папуга. По закінченню свята на майданчику діти знайшли солодкий сюрприз. Всім було дуже весело. Такі свята об’єднують, надихають, заряджають позитивом. 24 травня 2018 року у дитячому садку пройшли батьківські збори для батьків, які вирішили в цьому році влаштувати своїх дітей до садочка. Основними питаннями зборів були: режим роботи закладу, харчування, організація навчально-виховного процесу в садочку. Та найголовнішим було питання адаптації малят до умов дошкільного закладу, до перебування в колективі. Вихователі плідно попрацювали з батьками: робили анкетування, ділилися досвідом, обговорювали питання виховання та психології дошкільників. 29 травня 2018 року у святковій залі приміщення ДАНО керівнику нашого дошкільного закладу було вручено диплом Лауреата другого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти. Наш дитячий садочок ще у лютому прийняв участь у першому турі районного конкурсу та зайняв перше місце. Педагоги підготували різноманітні режимні моменти, види діяльності, навчально-виховні заходи, пов’язані з фізкультурно-оздоровчим напрямком. Для проведення конкурсу організували допомогу від фермерів, батьків та громадської організації «Наша довіра» для придбання спортивної форми дітворі, спортивне обладнання та атрибутів для занять. Постаралися всі. Приємно отримувати перемогу. 31 травня 2018 року у Брагинівському ЗДО «Колосок» відбувся «Випускний бал». Святково прибране подвір’я , прекрасна яскрава актова зала, чарівна і радісна дітвора, трішки стурбовані батьки тим, що їхні діточки підросли і вже підуть до школи. Поважні гості у садочку: голова Брагинівськоїс\рСінгур В.Г. та голова райдержадміністрації Савінська І.В., які привітали діток та батьків та обіцяли допомогти вирішити проблеми ремонту дошкільного закладу. В кінці свята завідувачка привітала дітвору з їх останнім святом у садочку та вручила диплом випускника. Подякувала батькам за допомогу і співпрацю. Свято закінчилося на подвір’ї , де майбутні першокласники випустили в небо повітряні кульки і загадали самі сокровенні бажання.

Як організувати ігри під час хвороби дитини?

-Не давайте відразу багато іграшок, т. к. це утомливо для дитини і створює безлад на ліжку, розсіює його увагу;
разом з тим не відбирайте іграшку, боячись, що він стомиться, цим ви викличете тільки сльози;Бережіть очі

Стежити за правильною посадкою за столом.
Вживати багату вітамінами їжу.
Регулярно робити гімнастику для очей.

Не можна дитині дивитися телевізор більше 30 хвилин в день, так як це веде до ослаблення нервової системи.
Ангіна є досить поширеною і відомою інфекцією як дорослих, так і дітей. Ангіна — це запалення і збільшення мигдалин, які є частиною лімфатичної системи людини. Найчастіше ангіна вражає дітей у віці 5 — 14 років. Симптоми: • біль у горлі, збільшення мигдаликів, наліт або біло-жовті точки на них;
• підвищення температури. Якщо у Вашої дитини з’явилися дані симптоми або захворіло горло, то необхідно звернутися до лікаря. Лікування повинен призначити лікар, але є домашні засоби, які можуть значно полегшити стан дитини: • льодяники для горла;
• рясне тепле вітамінізоване питво в гарячковий період. При ангіні добре допомагають антибіотики, але їх потрібно застосовувати за призначенням лікаря! Дуже важливо, щоб дитина пройшла весь курс призначених антибіотиків, навіть якщо він, на Ваш погляд, почуває себе непогано. При ангіні необхідно провести бактеріологічне дослідження мазка з мигдалин для виявлення збудника захворювання, у тому числі на дифтерію. Дитині, хворій на ангіну, необхідно виділити особисту столовий посуд і рушник. Не варто панікувати, якщо у Вашої дитини збільшені мигдалини, так як у віці від 2 до 6 років це є віковою особливістю. З роками вони зменшуватися. І пам’ятайте, що видаляють мигдалики тільки по серйозних медичними показаннями.


Постава людини не тільки позначається на красі його фігури, всім зовнішньому вигляді, але і надає прямий вплив на його здоров’я.
Чіткі, природні вигини хребта утворюються до 6-7 років життя дитини. Вони відіграють дуже важливу роль у запобіганні внутрішніх органів і головного мозку від поштовхів і струсів, так як хребет набуває здатність пружинити при рухах стоп.
Оскільки на ріст і формування постави впливають умови навколишнього середовища, батьки та співробітники дошкільних установ, повинні контролювати пози дітей при сидінні, стоянні, ходьбі.

Своєчасне правильне харчування;
Оптимальна освітленість;
Розслабляти м’язи тіла;Головним дієвим засобом профілактики дефектів постави є правильне і своєчасно почате фізичне виховання.
Негативний вплив на формування постави надає надмірно м’яка постіль. Матрац повинен бути жорстким (ватним) і обов’язково рівним, таким, щоб в середині його не утворювалося провалу, а подушка — невисокою (1517 см). Сон на м’якій постелі з високим узголів’ям утруднює дихання. 

Будьте уважні до стану ВАШОЇ ДИТИНИ!