с. Брагинівка. Брагинівський ДНЗ

 
В останні весняні дні у молодшій групі «Капітошки» було проведено «Родинне свято». Малеча зі своїми батьками провели час дуже цікаво й весело. Вихователі підготували прекрасний сценарій, де батьки й діти були героями казок, дарували один одному подарунки, грали в ігри, робили сюрпризи. Найкращим сюрпризом для малюків стало незвичайне оновлення ігрового майданчика: білий лебідь в голубому озерці, різнокольоровий паровозик та африканська папуга. По закінченню свята на майданчику діти знайшли солодкий сюрприз. Всім було дуже весело. Такі свята об’єднують, надихають, заряджають позитивом. 24 травня 2018 року у дитячому садку пройшли батьківські збори для батьків, які вирішили в цьому році влаштувати своїх дітей до садочка. Основними питаннями зборів були: режим роботи закладу, харчування, організація навчально-виховного процесу в садочку. Та найголовнішим було питання адаптації малят до умов дошкільного закладу, до перебування в колективі. Вихователі плідно попрацювали з батьками: робили анкетування, ділилися досвідом, обговорювали питання виховання та психології дошкільників. 29 травня 2018 року у святковій залі приміщення ДАНО керівнику нашого дошкільного закладу було вручено диплом Лауреата другого етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в закладах дошкільної освіти. Наш дитячий садочок ще у лютому прийняв участь у першому турі районного конкурсу та зайняв перше місце. Педагоги підготували різноманітні режимні моменти, види діяльності, навчально-виховні заходи, пов’язані з фізкультурно-оздоровчим напрямком. Для проведення конкурсу організували допомогу від фермерів, батьків та громадської організації «Наша довіра» для придбання спортивної форми дітворі, спортивне обладнання та атрибутів для занять. Постаралися всі. Приємно отримувати перемогу. 31 травня 2018 року у Брагинівському ЗДО «Колосок» відбувся «Випускний бал». Святково прибране подвір’я , прекрасна яскрава актова зала, чарівна і радісна дітвора, трішки стурбовані батьки тим, що їхні діточки підросли і вже підуть до школи. Поважні гості у садочку: голова Брагинівськоїс\рСінгур В.Г. та голова райдержадміністрації Савінська І.В., які привітали діток та батьків та обіцяли допомогти вирішити проблеми ремонту дошкільного закладу. В кінці свята завідувачка привітала дітвору з їх останнім святом у садочку та вручила диплом випускника. Подякувала батькам за допомогу і співпрацю. Свято закінчилося на подвір’ї , де майбутні першокласники випустили в небо повітряні кульки і загадали самі сокровенні бажання.

Сторінка батьків

Картинки по запросу батькам майбутніх першокласниківШкола – це зовсім не страшно

1. Поясність дитиніщо дорослі ходять на роботу; для діток робота - дитсадочок, а для старших - школа. Розкажітьщо всі колись ходили до школиі бабуся, і дідусьі мама, і тато.

2. Дуже часто причина негативного ставлення дитини до школи криється увідношенні батьків. Батьки «заражують» дітей своїми хвилюваннямипобоюваннями і малюк починає сприймати школу як невідому загрозуНалаштуйте дитину позитивно, розкажітьщо у неї з'явиться багато нових друзівщо кожен  день вона буде дізнаватися багато цікавогоЗгадайте веселі історії зі свого шкільного життяМожна погратися у «Школу». Нехай учителем у цій грі буде мама чи бабуся, а дитина учнем, а потім поміняйтесь ролями.

3. Разом з дитиною виберіть найкраще шкільне приладдя: ручки, пенализошити,олівці, рюкзак, пластилінальбоми. Нехай дитина  поміряє новеньку форму,відчує себе дорослимсклавши все у рюкзак.

4. Якщо дитина захоче помалювати в новому альбомі чи зошитіабо зліпити зі«шкільного» пластиліну динозаврика - не забороняйте їй.

5. Не акцентуйте увагу лише на навчанніДитинство у шість років не закінчується.

Картинки по запросу батькам майбутніх першокласників
Готуємося до школи

Чи готова дитина до школи? Як допомогти дитині пристосуватися до нових для неї умов шкільного навчання? Ці питання не можуть не хвилювати батьків дошкільнят. Але дати правильну відповідь навіть досвідченим мамам і татам не завжди легко.

Існує багато психологічних тестів, по яких можна дізнатися про загальну шкільну зрілість дитини. Але проводити їх і знатися на отриманих результатах – справа спеціалістів-психологів. Тож пропонуємо елементарний спосіб перевірки, доступний абсолютно всім батькам.

Отже, спершу поставте дитині наступні запитання. Якщо вона відповість на них без зусиль, то, значить, його психічний розвиток відповідає календарному віку і свідчить про готовність дитини навчатися в  школі.

1. Як тебе звуть?
2. Як звуть твою маму, тата, сестричку, братика?
3. Ти дівчинка чи хлопчик? Ким ти будеш, коли виростеш і станеш дорослим: чоловіком чи жінкою?
4. Зараз ранок, день чи вечір?
5. Ти любиш малювати? Якого кольору цей олівець, стрічка?
6. Скільки пальців у тебе на руці? Покажи два пальчики, три?
7. Скільки оченят у ляльки? А у тебе? Для чого потрібні очі, вуха?
8. Що роблять віником, олівцем, ложкою?
9. Коли можна кататись на санчатах: взимку чи влітку? Чому?
10. Коли можна купатися в річці: взимку чи влітку? Чому?
11. Яких ти знаєш звірів, птахів? Хто більший: коза чи корова? У кого більше ніг: у собаки чи у півня?

                                                                                       Вихователі:

                                                                       Бандура С.О.

                                                                       Савченко В. П.